نرم افزار کتابخانه پاسارگاد - نرم افزار کتابداری و مدیریت اسناد پاسارگاد 
ورود به سیستم 
نام کاربری
گذرواژه
تغییر کلمه عبورX
کد کاربری 
کلمه عبور    

کتابخانه تخصصی موسسه آینده پژوهی جهان اسلام، با حدود 6500 جلد کتاب، منبعی غنی از کتب فارسی، لاتین و عربی در حوزه‌های علوم سیاسی و روابط بین‌الملل، اقتصاد و آمار، جغرافیای سیاسی، امنیت و علوم نظامی، فلسفه و تاریخ بوده و گنجینه‌ای ارزشمند از منابع مورد نیاز را برای پژوهشگران فراهم آورده است. علاوه‌بر کتاب‌های چاپی موجود، کتابخانه دیجیتال موسسه نیز آرشیو ارزشمندی از هزاران عنوان کتاب، مقاله و گزارش راهبردی جدید به صورت نسخه الکترونیک بوده و آماده ارائه به محققان علاقه‌مند می‌باشد.

معرفی موسسه آینده پژوهی جهان اسلام: :

موسسه آینده پژوهی جهان اسلام موسسه‌ای مردم نهاد است که با هدف تقویت روندها و فرآیندهای موثر بر شکل‌گیری آینده مطلوب جهان اسلام از راه افزایش همگرایی و زمینه‌سازی اتحاد میان کشورهای جهان اسلام شکل گرفت. ایده اصلی و کانون معنایی مورد توجه بنیانگذاران این موسسه، یافتن راه‌حل‌های مناسب، عینی و کارآمد برای حل قسمتی از مشکلات و نارسایی‌های جهان اسلام بوده است. این موسسه به دنبال یافتن بستری تبیینی – تحلیلی برای بهبود جایگاه کشورهای جهان اسلام در نظام بین‌الملل، فزونی بخشی امنیت، رفاه و آسایش شهروندان این کشورها و زمینه‌سازی برای همگرایی و یکپارچگی میان آن‌هاست و تلاش می‌کند تا آموزش‌های کمی و کیفی را به یکدیگر پیوند داده و رهاوردها و برآیندهای کاربردی و عملی ارائه دهد. مهمترین رسالت موسسه آینده پژوهی جهان اسلام شناخت مولفه‌ها، عوامل و ظرفیت‌های 57 کشور عضو سازمان همکاری اسلامی و ترسیم چگونگی بهره‌برداری از این مولفه‌ها برای زمینه‌سازی وحدت و همگرایی امت اسلامی و تشکیل قطب قدرت جهان اسلام در قرن حاضر است.

وب سایت موسسه: :

وب سایت موسسه آینده پژوهی جهان اسلام به آدرس www.iiwfs.com با نشر مقالات، یادداشت‌های تخصصی، گزارش‌های ویژه و مصاحبه با کارشناسان برجسته به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی، به عنوان شبکه‌ی تعاملی میان اندیشمندان حوزه مطالعات جهان اسلام و عموم مردم به خصوص نخبگان و پژوهشگران داخلی و خارجی می‌باشد.